Kwiaty Kudowa Zdrój

POKOJE GOSCINNE POD SOWA

© Wszelkie prawa zastrzeżone kopiowanie elementów i zdjęć ze strony zabronione

Cennik

Cena noclegu za osobę dorosłą od 40 do 70 zł. Dzieci do 3 lat śpiące z rodzicami gratis ( po wcześniejszym zgłoszeniu). Cena noclegu za dziecko do lat 12 do indywidualnego uzgodnienia. Dodatkowo pobieramy opłatę klimatyczną.  Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu i kończy się o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.

Oferta pokoi gościnnych

pod Sową w Kudowie Zdroju

Kudowa Zdrój

`

`

24 Rezerwacja Logo_sowa_kudwoa_zdroj

Pokoje gościnne pod Sową Kudowa Zdrój

Oferujemy   Państwu   wygodne   i   przestronnie   umeblowane   pokoje   2,3 i   4   osobowe   oraz   studio   2+2   (z   możliwością   dostawki).   Wszystkie   pokoje   z łóżkiem małżeńskim, łazienką, TV i balkonem. Zapraszamy   do   ogrodu   z   altaną   i   grillem,   placem   zabaw.   Do   dyspozycji Gości    jest    bezpłatny    dostęp    do    bezprzewodowego    Internetu    (Wi    –    Fi) zarówno   w   pokojach   jak   i   w   ogrodowej   altanie   oraz   parking   na   posesji   z podglądem w telewizorze. Wakacje    w    Kudowie    Zdroju     a    zwłaszcza    w    Pokojach    pod    Sową    to komfortowa    ucieczka    od    gwaru    miasta,    podczas    której    odwiedzicie najbardziej atrakcyjny i zarazem najmniej tłoczny region Polski.
Noclegi Kudowa Zdrój Noclegi Kudowa Zdrój Noclegi Kudowa Zdrój Noclegi Kudowa Zdrój Noclegi Kudowa Zdrój Noclegi Kudowa Zdrój Noclegi Kudowa Zdrój
Dom z ogrodem
Studio 2+2 z łazienką, aneksem kuchennym i TV
Pokój dwu - osobowy z łazienką, aneksem kuchennym i TV
Pokój cztero - osobowy aneksem kuchennym z łazienką i TV
Noclegi Kudowa Zdrój Noclegi Kudowa Zdrój Noclegi Kudowa Zdrój Noclegi Kudowa Zdrój
Pokój trzy - osobowy z łazienką, aneksem kuchennym i TV
Noclegi Kudowa Zdrój Noclegi Kudowa Zdrój Noclegi Kudowa Zdrój